Dla nauczycieli

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie (30-119), al. F. Focha 39.
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych właściwym dla Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie możliwy jest pod numerem tel. (12) 427 31 98 w. 16 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zadań szkoleniowo edukacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. e ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną.
  5. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres 3 miesięcy.
  6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania (pod warunkiem, że dane nie są już niezbędne do realizacji celów, w których zostały zebrane i nie występują nadrzędne prawnie uzasadnione podstawy przetwarzania).
  8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Mind the Mind - zwalczamy stygmat zaburzeń psychicznych

Dla nauczycieli
 Rezerwacja zakończona
Ostatni termin: czwartek, 19 kwietnia 2018 15:30

Miejsce: Filia PBW w Nowej Hucie

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie wraz z Filią w Nowej Hucie oraz Europejska Federacja Stowarzyszeń Studentów Psychologii (EEPSA) w ramach Inicjatywy Wpływu Społecznego (EFPSA SII)

zapraszają do wzięcia udziału w prelekcji i warsztatach
organizowanych w ramach kampanii:
„Mind the Mind - zwalczamy stygmat zaburzeń psychicznych”.

CEL SPOTKANIA

Zaburzenia psychiczne, tak jak choroby fizyczne, powodują poważne straty dla zdrowia, samopoczucia, relacji społecznych i funkcjonowania w pracy lub w szkole. Kluczowym elementem kampanii prowadzonej przez Europejską Federację Stowarzyszeń Studentów Psychologii (EEPSA) są warsztaty edukacyjne dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Składają się z materiałów edukacyjnych dotyczących zaburzeń psychicznych, gier opartych na odgrywaniu ról i sytuacji oraz aktywnej dyskusji. Projekt „Mind the Mind” ma na celu zmianę postrzegania zaburzeń psychicznych, poszerzenie wiedzy na ich temat i przeciwdziałanie stygmatyzacji społecznej osób dotkniętych tego rodzaju zaburzeniami.

SZCZEGÓŁY

Terminy spotkań:

7 marca 2018 r. (środa) - prowadzą panie Aleksandra Proszowska oraz Agnieszka Zubel,

19 kwietnia 2018 r. (czwartek) - prowadzą panie Dominika Radziun oraz Marta Paluch-Chrabąszcz.

Godzina: 15.30-17.00

Miejsce: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie Filia w Nowej Hucie (os. Kościuszkowskie 2 a)

Dojazd: do przystanku autobusowego lub tramwajowego DH Wanda i przejście około 4 minut pieszo lub sprawdzenie przez wyszukiwarkę połączeń, np. jakdojade.pl/krakow/trasa.

Dla kogo: zapraszamy nauczycieli bibliotekarzy, nauczycieli poszczególnych przedmiotów, pedagogów szkolnych, bibliotekarzy bibliotek publicznych i akademickich, doktorantów i studentów, uczniów najstarszych klas szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych oraz wszystkich dorosłych osób zainteresowanych tematem.

Zapisy: tylko poprzez formularz zgłoszeniowy

Udział: bezpłatny.

Zaświadczenia: każdy uczestnik otrzyma potwierdzenie udziału w spotkaniu.

INFORMACJE

Wydział Współpracy ze Środowiskiem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. (12) 427 33 77 w. 10 (pn-pt 8.30-14.30)
tel. do Filii w Nowej Hucie: (12) 644 00 09 (pn, śr, pt 11.00–18.00 ; wt, czw 8.30–15.00)

Kampania "Mind the Mind - zwalczamy stygmat zaburzeń psychicznych"plakat kampania mind the mind 2

(12) 427 33 77 w. 10