Dla nauczycieli

Zapytaj bibliotekarza

Required *

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie (30-119), al. F. Focha 39.
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych właściwym dla Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie możliwy jest pod numerem tel. (12) 427 31 98 w. 16 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zadań szkoleniowo edukacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. e ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną.
  5. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres 3 miesięcy.
  6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania (pod warunkiem, że dane nie są już niezbędne do realizacji celów, w których zostały zebrane i nie występują nadrzędne prawnie uzasadnione podstawy przetwarzania).
  8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Refresh Captcha  
  
Zapytaj bibliotekarza

pbw iwm logo 101px

 

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

Od lektury do czytelniczej pasji

Dla nauczycieli
Termin: wtorek, 3 października 2017 15:30

Miejsce: Sala dydaktyczna

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie zaprasza do wzięcia udziału w sieci współpracy i samokształcenia „Od lektury do czytelniczej pasji”.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 3 października 2017 r. w godz. 15.30–17.30 (Ip., s. 10).

Propozycję kierujemy do nauczycieli bibliotekarzy, polonistów, nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, świetlic, i wszystkich czynnych zawodowo nauczycieli zainteresowanych tematem.

Zapraszamy nauczycieli, którzy nie brali udziału w sieci o powyższym temacie w roku szkolnym 2016/17. Uczestnicy zapoznają się z ciekawymi metodami popularyzacji czytelnictwa.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Uczestnicy otrzymają zaświadczenia.

W ramach prowadzonych przez nas sieci współpracy i samokształcenia wymieniamy się doświadczeniami, analizujemy przykłady dobrych praktyk i poszerzamy nasze kompetencje. Uczestnictwo w sieciach daje również możliwość nawiązywania kontaktów i współpracy między nauczycielami.

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez  formularz zgłoszeniowy

Koordynator sieci: dr Beata Janik Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje: Wydział Współpracy ze Środowiskiem (s.10, I p.)
tel. 12 427 33 77 w. 21 (pn.-pt., w godz. 8.30–14.30)
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Terminy


  • wtorek, 3 października 2017 15:30

Wspierane przez iCagenda