Dla nauczycieli

Zapytaj bibliotekarza

Required *

  Refresh Captcha  
  
Zapytaj bibliotekarza

pbw iwm logo 101px

 

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

Od lektury do czytelniczej pasji

Dla nauczycieli
Termin: wtorek, 3 października 2017 15:30

Miejsce: Sala dydaktyczna nr 10

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie zaprasza do wzięcia udziału w sieci współpracy i samokształcenia „Od lektury do czytelniczej pasji”.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 3 października 2017 r. w godz. 15.30–17.30 (Ip., s. 10).

Propozycję kierujemy do nauczycieli bibliotekarzy, polonistów, nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, świetlic, i wszystkich czynnych zawodowo nauczycieli zainteresowanych tematem.

Zapraszamy nauczycieli, którzy nie brali udziału w sieci o powyższym temacie w roku szkolnym 2016/17. Uczestnicy zapoznają się z ciekawymi metodami popularyzacji czytelnictwa.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Uczestnicy otrzymają zaświadczenia.

W ramach prowadzonych przez nas sieci współpracy i samokształcenia wymieniamy się doświadczeniami, analizujemy przykłady dobrych praktyk i poszerzamy nasze kompetencje. Uczestnictwo w sieciach daje również możliwość nawiązywania kontaktów i współpracy między nauczycielami.

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez  formularz zgłoszeniowy

Koordynator sieci: dr Beata Janik Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje: Wydział Współpracy ze Środowiskiem (s.10, I p.)
tel. 12 427 33 77 w. 21 (pn.-pt., w godz. 8.30–14.30)
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Terminy


  • wtorek, 3 października 2017 15:30

Wspierane przez iCagenda