Zapytaj bibliotekarza

Required *

  Refresh Captcha  
  
Zapytaj bibliotekarza

pbw iwm logo 101px

 

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

Szanowni Czytelnicy!
W związku z reinstalacją systemu Prolib do najnowszej wersji w dniach 26-30 marca 2018 r. BIBLIOTEKA ZAMKNIĘTA. Nie będzie można korzystać z katalogu elektronicznego. Materiały biblioteczne, zamówienia i rezerwacje zostaną prolongowane do 4 kwietnia 2018 r.

W okresie Świąt Wielkanocnych 31 marca-2 kwietnia 2018 r. BIBLIOTEKA NIECZYNNA.

Powiatowy Festiwal Nauki w Suchej Beskidzkiej

Kategoria
Dla wszystkich
Ostatni termin
piątek, 16 marca 2018 10:00
Miejsce
Sucha Beskidzka

W dniach 14-16 marca 2018 r. odbędzie się Powiatowy Festiwal Nauki organizowany przez Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej.

 

Celem przedsięwzięcia jest promowanie oferty edukacyjnej szkół ponadgimnazjalnych powiatu suskiego, promocja nauki, przedsiębiorczości i zrównoważonego rozwoju w społecznościach lokalnych we współpracy z władzami samorządowymi. Festiwal adresowany jest do młodzieży szkół gimnazjalnych i ma wspomóc wybór dalszej drogi kształcenia. Gospodarzem tegorocznej edycji jest Zespół Szkół im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej. Idea Festiwalu to inicjatywa współpracy środowiska samorządowego, liderów biznesowych oraz instytucji i organizacji działających na rzecz oświaty.

 

W tym gronie nie zabraknie również naszej instytucji! Będzie ją reprezentowała Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie - Filia w Suchej Beskidzkiej, która od wielu lat wspiera pracę szkół i placówek oświatowych w środowisku lokalnym.

Program Festiwalu festiwal-nauki.pl/program

 
 

Terminy

  • piątek, 16 marca 2018 10:00
  • czwartek, 15 marca 2018 10:00
  • środa, 14 marca 2018 10:00

Wspierane przez iCagenda