Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie (30-119), al. F. Focha 39.
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych właściwym dla Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie możliwy jest pod numerem tel. (12) 427 31 98 w. 16 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zadań szkoleniowo edukacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. e ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą firmy wspierające obsługę informatyczną.
  5. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres 3 miesięcy.
  6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania (pod warunkiem, że dane nie są już niezbędne do realizacji celów, w których zostały zebrane i nie występują nadrzędne prawnie uzasadnione podstawy przetwarzania).
  8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W dniach 9.07–18.07.2018 mogą wystąpić trudności uniemożliwiające realizację zamówień na czasopisma z sygnaturą Mag.D. Za utrudnienia przepraszamy.

GODZINY OTWARCIA BIBLIOTEKI W OKRESIE WAKACYJNYM
LIPIEC – SIERPIEŃ:

poniedziałek, środa

1300–1930

wtorek, czwartek, piątek

soboty

nieczynne

Konferencja "Nauczyciel wobec edukacji włączającej"

Konferencja
piątek, 8 grudnia 2017 12:30 - 17:00
Miejsce
Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie - aleja 29 Listopada 46, Kraków
Załącznik

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie jest partnerem konferencji

"Nauczyciel wobec edukacji włączającej"

W imieniu organizatora - Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej dla Dzieci w Wieku Przedszkolnym w Krakowie zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Konferencja przeznaczona jest dla dyrektorów i nauczycieli przedszkoli, nauczycieli nauczania wczesnoszkolnego, pracowników poradnictwa oraz dla wszystkich zainteresowanych problematyką inkluzji.

NAUCZYCIEL WOBEC EDUKACJI WŁĄCZAJĄCEJ

8 grudnia 2017, godz. 1230

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, al. 29 Listopada 46

Przebieg konferencji

1.

Szanse i bariery w edukacji inkluzyjnej

prof. dr hab. Tamara Zacharuk, rektor Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach

2.

Nauczyciel w ekosystemie dziecka z niepełnosprawnością – wspólna perspektywa rozwoju

dr Krzysztof Gerc – adiunkt w Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego, dyrektor Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Skawinie

Przerwa

3.

Znaczenie zabawy dla edukacji włączającej

Magdalena Szelc-Mays – starszy wykładowca w Katedrze Języka Polskiego jako Obcego Uniwersytetu Jagiellońskiego

4.

Szkoła inkluzyjna jako środowisko współpracujące

dr Tamara Cierpiałowska – adiunkt w Instytucie Pedagogiki Specjalnej Uniwersytetu Pedagogicznego

Konferencja jest bezpłatna

Zgłoszenia przyjmuje MCDNODN w Krakowie, ul. Garbarska 1   formularz zgłoszeniowy »

Zapraszają

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci w Wieku Przedszkolnym, we współpracy z Małopolskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Oddział Doskonalenia Nauczycieli w Krakowie oraz Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką.

Kontakt z Organizatorem:

www.poradniakrakow.com.pl

EDUKACJA WŁĄCZAJĄCA- wybrane książki i artykuły z czasopism ze zbiorów Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.

• piątek, 8 grudnia 2017 12:30 - 17:00

Wspierane przez iCagenda