I Ogólnopolskie Forum Bibliotek Pedagogicznych

Uniwersytetu Pedagogicznego

Organizatorzy:

• Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie,
  • Instytut Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa. Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

Miejsce obrad:

Rada Naukowa:

Prof. Maria Konopka (Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie, Instytut Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa),

Prof. Grażyna Wrona (Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie, Instytut Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa),

Dr hab. Andrzej Kaliszewski (Uniwersytet Jagielloński, Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej),

Prof. Zdzisław Pietrzyk (Uniwersytet Jagielloński, Instytut Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa, Biblioteka Jagiellońska),

Prof. Krzysztof Walczak (Uniwersytet Wrocławski, Instytut Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa).

Komitet Organizacyjny:

mgr Wanda Dudek (Dyrektor Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie),

mgr Anna Piotrowska (Wicedyrektor Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie),

dr Agnieszka Fluda-Krokos (Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie. Instytut Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa).

Kontakt:

tel.  503-555-561