Ikonki
KSIĄŻKI ONLINE
ZAMÓW I WYPOŻYCZ
ZAPISZ SIĘ DO BIBLIOTEKI
OFERTA EDUKACYJNA
Na różowym tle niebieskie kwiaty i napis: Małopolski konkurs recytatorski "Spotkanie ze słowem pięknym i prawdziwym" - wyniki etapu powiatowego

Małopolski Konkurs Recytatorski „Spotkanie ze słowem pięknym i prawdziwym” - wyniki etapu powiatowego

Z przyjemnością prezentujemy listę finalistów powiatowego etapu Małopolskiego Konkursu Recytatorskiego „Spotkanie ze słowem pięknym i prawdziwym”. 

W wyniku z eliminacji przeprowadzonych w powiatach województwa małopolskiego do wojewódzkiego etapu konkursu zakwalifikowały się następujące osoby:

 Bienias Natalia

 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Muchówce

 Burzyński Mateusz

 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Miechowie

 Ciechanowska Łucja 

 Szkoła Podstawowa nr 109 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 16 Krakowie

 Drożdż Lena

 Szkoła Podstawowa im. Józefa Marka w Tymbarku

 Duda Michał 

 Szkoła Podstawowa im. Józefa Marka w Tymbarku

 Gądek Oliwia 

 Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Szreniawie

 Głuszek Anna 

 Szkoła Podstawowa nr 2 im. księdza prałata Henryka Znamirowskiego w Stryszawie

 Górka Mikołaj

 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Myślenicach

 Górniak Amelia 

 Szkoła Podstawowa nr 1 w Spytkowicach

 Grządziel Maria 

 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Miechowie

 Izrailewska Liliana

 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. F. Blachnickiego w Nowym Sączu

 Jędrysik Paulina 

 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Przeciszowie

 Kamirska Julia

 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Koszycach Wielkich

 Kowalski Piotr 

 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marcina Biema w Olkuszu

 Kromka Liliana 

 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. T. Kościuszki w Proszowicach

 Kudzia Izabela 

 Szkoła Podstawowa nr 1 w Spytkowicach

 Łabuzek Blanka

 Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Lgocie

 Łaptas Wiktor 

 Publiczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Strzelcach Wielkich

 Malina Martyna 

 Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Zachełmnej

 Mardaus Alicja 

 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Myślenicach

 Mastek Maciej 

 Szkoła Podstawowa im. Świętego Stanisława Kostki w Nowej Wsi Szlacheckiej

 Michalik Karolina

 Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Prezentek w Krakowie

 Michniak Anna 

 Szkoła Podstawowa im. Kurierów Tatrzańskich w Dzianiszu

 Mróz Dorota 

 Szkoła Podstawowa im Tadeusza Kościuszki w Regulicach

 Niecikowski Mikołaj

 Szkoła Podstawowa im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Muchówce

 Niedziocha Jagoda

 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. T. Kościuszki w Proszowicach

 Niewitała Marcelina

 Szkoła Podstawowa nr 109 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 16 Krakowie

 Nikiel Natalia 

 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Monte Cassino w Kętach

 Parządka Iga 

 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Choczni

 Pieprz Karol 

 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Żelazówce

 Pikul Izabela 

 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Żelazówce

 Pióro Wiktoria 

 Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

 Pluta Emilia 

 Szkoła Podstawowa nr 1 w Spytkowicach

 Przybyło Natalia 

 Publiczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Strzelcach Wielkich

 Ptaś Lena 

 Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Zespole Szkół w Makowie Podhalańskim

 Rabijasz Piotr 

 Szkoła Podstawowa nr 1 w Krzeszowicach

 Radoń Milena

 Szkoła Podstawowa im. Janiny Porazińskiej w Szczytnikach

 Rajchel Aurelia 

 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. T. Kościuszki w Proszowicach

 Rodak Adrian 

 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Żelazówce

 Rychtarczyk Anna 

 Szkoła Podstawowa nr 2 w Piwnicznej-Zdroju

 Siedlęczka Maria 

 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Heleny Marusarz w Woli Rzędzińskiej

 Siemek Liliana

 Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Lgocie

 Sochań Wiktor

 Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Lubniu

 Stach Blanka 

 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Piekiełku

 Sztafa Maciej 

 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Monte Cassino w Kętach

 Szwab Bernadetta 

 Szkoła Podstawowa im. ks. Leona Musielaka w Witowie

 Ściurka Olga 

 Szkoła Podstawowa nr 2 w Piwnicznej-Zdroju

 Tota Adrian 

 Szkoła Podstawowa im. Janiny Porazińskiej w Szczytnikach

 Tworzydło Emila

 Szkoła Podstawowa im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Muchówce

 Wasztyl Piotr 

 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Choczni

 Watycha Antonina 

 Szkoła Podstawowa im. ks. Leona Musielaka w Witowie

 Wojnarowicz Anastazja 

 Szkoła Podstawowa im. Świętej Kingi w Zespole Szkolno-Przedszkolny w Korczynie

 Worytko Eliza 

 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolny im. Tadeusza Kościuszki w Stroniu

 Wójcicki Maksymilian 

 Szkoła Podstawowa nr 5 w Olkuszu

 Zabiegała Lena 

 Publiczna Szkoła Podstawowa w Borzęcinie Górnym

 Zagórska Faustyna 

 Szkoła Podstawowa im. Janiny Porazińskiej w Szczytnikach

 Zaucha Kornelia 

 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Heleny Marusarz w Woli Rzędzińskiej

 Żak Jan 

 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Chechle

 

Szczegółowe informacje o organizacji wojewódzkiego etapu konkursu Koordynator prześle nauczycielom - opiekunom finalistów.

 

 

Pozycje
Kalendarz wydarzeń
Jubileusz - 100 lat PBW
Ogólnopolskie Forum Bibliotek Pedagogicznych
Biblioteka poleca
Materiały dydaktyczne
Otwarte Zasoby Edukacyjne
Wystawy
Gry planszowe
Poradnik Na Focha
Linki
Flaga narodowa Ukrainy
Ukraina  

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
al. F. Focha 39, Kraków 30-119

nr konta: 39 1020 4900 0000 8502 3122 7919

  sekretariat@pbw.edu.pl
   tel. (+48) 12 421 10 98
  fax (+48) 12 421 10 98

© 2022 PBW Kraków
Free Joomla! templates by Engine Templates
Strona korzysta z plików cookie, które ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług zgadzasz się, że używamy plików cookie.