Biblioteka Gazety Wyborczej poleca 21 spektakli Teatru TV BBC

1. Antoniusz i Kleopatra [Film] / BBC TV Production we współpr. z Time-Life Television przedstawiają... ; reż. Jonathan Miller ; [muzyka Stephen Oliver]. - Londyn : BBC Worldwide Ltd. ; Warszawa : "Takt", cop. 2005.
  2. Burza [Film] / BBC TV Production we współpr. z Time-Life Television przedstawiają... ; reż. John Gorrie. - Londyn : BBC Worldwide Ltd. ; Warszawa : "Takt", cop. 2005.
  3. Hamlet [Film] / BBC TV Production we współpr. z Time-Life Television przedstawiają... ; reż. Rodney Bennett. - Londyn : BBC Worldwide Ltd. ; Warszawa : "Takt", cop. 2005.
  4. Jak wam się podoba [Film] / BBC TV Production we współpr. z Time-Life Television przedstawiają... ; reż. Basil Coleman. - Londyn : BBC Worldwide Ltd. ; Warszawa : Takt, cop. 2005.
  5. Juliusz Cezar [Film] / BBC TV Production we współpr. z Time-Life Television przedstawiają... ; reż. Herbert Wise. - Londyn : BBC Worldwide Ltd. ; Warszawa : "Takt", cop. 2005.
  6. Komedia omyłek [Film] / [aut.] William Shakespeare ; reż. James Cellan-Jones ; BBC TV Production we współpr. z Time-Life Television przedstawiają... - Londyn : BBC Worldwide Ltd. ; Warszawa : Takt, cop. 2005.
  7. Król Lear [Film] / [aut.] William Shakespeare ; reż. Jonathan Miller ; BBC TV Production we współpr. z Time-Life Television przedstawiają... - Londyn : BBC Worldwide Ltd. ; Warszawa : "Takt", cop. 2005.
  8. Kupiec wenecki [Film] / [aut. William Shakespeare] ; reż. Jack Gold ; BBC TV Production we współpr. z Time-Life Television przedstawiają... - Londyn : BBC Worldwide Ltd. ; Warszawa : "Takt", cop. 2005.
  9. Makbet [Film] / [aut. oryg. William Shakespeare] ; reż. Jack Gold ; BBC TV Production we współpr. z Time-Life Television przedstawiają... - Londyn : BBC Worldwide Ltd. ; Warszawa : Takt, cop. 2005.
  10. Miarka za miarkę [Film] / [aut. oryg. William Shakespeare] ; reż. Desmond Davis ; BBC TV Production we współpr. z Time-Life Television przedstawiają... - Londyn : BBC Worldwide Ltd. ; Warszawa : "Takt", cop. 2005.
  11. Otello [Film] / BBC TV Production we współpr. z Time-Life Television przedstawiają... ; reż. Jonathan Miller. - Londyn : BBC Worldwide Ltd. ; Warszawa : Takt, cop. 2005.
  12. Poskromienie złośnicy [Film] / [aut. oryg.] William Shakespeare ; BBC TV Production we współpr. z Time-Life Television przedstawiają... ; reż. Jonathan Miller. - Londyn : BBC Worldwide Ltd. ; Warszawa : "Takt", cop. 2005.
  13. Romeo i Julia [Film] / reż. Alvin Rakoff ; BBC TV Production we współpr. z Time-Life Television przedstawiają... - Londyn : BBC Worldwide Ltd. ; Warszawa : Takt, cop. 2005.
  14. Ryszard III [Film] / reż. Jane Howell ; BBC TV Production we współpr. z Time-Life Television przedstawiają... - Londyn : BBC Worldwide Ltd. ; Warszawa : Takt, cop. 2005.
  15. Sen nocy letniej [Film] / reż. Elijah Moshinsky ; BBC TV Production we współpr. z Time-Life Television przedstawiają. - Londyn : BBC Worldwide Ltd. ; Warszawa : "Takt", cop. 2005.
  16. Serc starania stracone [Film] / BBC TV Production we współpr. z Time-Life Television przedstawiają... ; reż. Elijah Moshinsky. - Londyn : BBC Worldwide Ltd. ; Warszawa : "Takt", cop. 2005.
  17. Titus Andronicus [Film] / reż. Jane Howell ; [muzyka Dudley Simpson] ; BBC TV Production we współpr. z Time-Life Television przedstawiają... - Londyn : BBC Worldwide Ltd. ; Warszawa : "Takt", cop. 2005.
  18. Wesołe niewiasty z Windsoru [Film] / reż. David Jones ; BBC TV Production we współpr. z Time-Life Television przedstawiają... - Londyn : BBC Worldwide Ltd. ; Warszawa : "Takt", cop. 2005.
  19. Wiele hałasu o nic [Film] / reż. Stuart Burge ; BBC TV Production we współpr. z Time-Life Television przedstawiają... - Londyn : BBC Worldwide Ltd. ; Warszawa : "Takt", cop. 2005.
  20. Zimowa opowieść [Film] / [aut. oryg. William Shakespeare] ; reż. Jane Howell ; BBC TV we współpr. z Time-Life Television przedstawiają... - Londyn : BBC Worldwide Ltd. ; Warszawa : Takt, cop. 2005.
  21. Żywot i śmierć króla Jana [Film] / reż. David Giles ; BBC TV Production we współpr. z Time-Life Television przedstawiają. - Londyn : BBC Worldwide Ltd. ; Warszawa : "Takt", cop. 2005.