„Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w sieci. Profilaktyka uzależnień” – sieć współpracy i samokształcenia – FILIA W CHRZANOWIE

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie Filia w Chrzanowie zaprasza na bezpłatne szkolenia dla nauczycieli w ramach sieci współpracy i samokształcenia

Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w sieci. Profilaktyka uzależnień

Szkolenia (3 spotkania) skierowane są do nauczycieli bibliotekarzy z powiatu chrzanowskiego.

Celem przedsięwzięcia jest poszerzenie wiedzy na temat bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z zasobów dostępnych w sieci. Jak zapobiegać uzależnieniom, jak je leczyć?

Terminy: grudzień 2019, luty 2020

Miejsce: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie – Filia w Chrzanowie, al. Henryka 53, Chrzanów

Adresaci: nauczyciele bibliotekarze powiatu chrzanowskiego

Udział: bezpłatny, uczestnicy otrzymają zaświadczenia o ukończeniu szkolenia w ilości ok. 9 godzin (na zakończenie)